ŚWIĘTA, ŚWIĘTA I MAMY NAGRODY!

Wraz z Nowym Rokiem ogłosiliśmy zwycięzców konkursu „I ja zostanę Świętym Mikołajem” organizowanego przez BIC Kids Polska. Dzielne maluchy przygotowały swoje rysunkowe wizje pracy Mikołaja, a nam pozostało się w niego wcielić, rozdając im prezenty.

Wygrał Leonard Laskowski z Katowic, który narysował komiks, a jury ujął nie tylko formą, ale i treścią, w żartobliwy sposób przedstawiając historię ze szpitalnego oddziału. Nasz mały artysta otrzymał voucher na rodzinną wycieczkę o wartości 24000 zł!

Dodatkowo dla dwudziestu czterech autorów wyróżnionych prac przygotowaliśmy specjalne świąteczne zestawy klocków Lego -"Warsztat Świętego Mikołaja".

Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że Mikołajami będziecie nie tylko w święta.

PRZYSZŁOŚĆ, KAŻDY NOSI JĄ W SOBIE...

Co będzie, jak będzie, kiedy będzie - tego dzisiaj jeszcze nikt nie wie, ale dzieci już o tym marzą. Tak, jak mali uczestnicy drugiej edycji naszego konkursu BIC Kids „I ja zostanę gwiazdą”.Odpowiadając na przygotowane przez nas zadanie, narysowali swoje wymarzone zawody przyszłości, a my spośród nich wybraliśmy trójkę zwycięzców.

Główną nagrodą była możliwość sprawdzenia, jak jeden z wymarzonych zawodów wygląda tu i teraz. Nasi laureaci spotkali się z gwiazdą, samą Natalią Kukulską i wspólne nagrali jeden z jej największych przebojów „Piosenkę światłoczułą”. Dzieci miały okazję nie tylko sprawdzić się za mikrofonem, ale także od kuchni poznać cały proces tworzenia nagrania i pracy w studio.

Co będzie dalej? Czy nasi zwycięzcy zwiążą swoją przyszłość ze sceną? Na odpowiedź na to pytanie jednak będziemy musieli trochę poczekać, ale jedno wiemy już na pewno - wszyscy bawili się koncertowo!

NATALIA Z GWIAZDAMI KONKURSU BIC KIDS!

Z BIC Kids przyszłość jest bliżej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać, a marzenia są na wyciągnięcie kredki. Przekonali się o tym laureaci pierwszej edycji konkursu „I ja zostanę gwiazdą…”.

Odpowiedzieli oni na nasze zaproszenie, przygotowali prace o swoim wymarzonym zawodzie przyszłości, a później po prostu wygrali. Marzenia stały się rzeczywistością.

Natalia Kukulska, wielka gwiazda, która swoją karierę zaczynała jako mała dziewczynka spotkała się zwycięzcami, opowiadając im o tajnikach swojej pracy. Chłopcy mieli szansę zobaczyć, jak wygląda studio dźwiękowe, dowiedzieć się wszystkiego o zawodzie artysty, a na koniec wcielić się w rolę piosenkarza i zaśpiewać razem z Natalią.

To był dla nich niesamowity dzień. Co prawda, nasi zwycięzcy jeszcze nie wiedzą, czy będą chcieli zostać gwiazdami sceny, ale na pewno to spotkanie było dla nich dużą inspiracją.

W BIC Kids uwielbiamy spełniać marzenia, zatem jeden konkurs to dla nas za mało. Czekamy razem z Natalią na zgłoszenia do drugiej edycji „I ja zostanę gwiazdą…” do 17 września. Szczegóły w regulaminie i na podstronie konkursowej. Zapraszamy do zabawy!

MAGICZNE PRACE LAUREATÓW KONKURSU BIC KIDS!

Dzieci kochają bajki i magię, bo dzięki nim mogą spełniać swoje marzenia, choćby w wyobraźni. Dla nas prawdziwą magią są ich prace, które tak licznie przyszły w odpowiedzi na konkurs „I ja zostanę magikiem”.

Dzieci przygotowały rysunki o tym, kim chcą zostać w przyszłości, zaskakując nas swoimi pomysłami i sposobem przedstawienia. Trudno było wybrać zwycięzców, zwłaszcza, że nagroda była bardzo atrakcyjna - wycieczka do magicznego parku przygody i rozrywki Park Aventura pod Barceloną w Hiszpanii. Na szczęście mieliśmy też nagrody dodatkowe - 50 zestawów do mega baniek mydlanych.

Po wielu dyskusjach, udało się rozdzielić wszystkie nagrody, a my możemy teraz podziwiać przysłane prace. Zobaczcie sami, jaką bajkową przyszłość rysują sobie dzieci.

GWIAZDY WRACAJĄ Z NATALIĄ KUKULSKĄ!

Przed nami prace drugiej edycji konkursu „I ja zostanę gwiazdą”. Tak, jak poprzednio, tym razem też główną nagrodą jest spotkanie i nagranie piosenki z prawdziwą gwiazdą - Natalią Kukulską. Dodatkowo dla laureatów pozostałych miejsc przygotowaliśmy wspaniałe nagrody pocieszenia - prawdziwe gwiazdorskie zestawy do karaoke. Pozwolą one na świetną zabawę, ale też rozwijanie kompetencji przyszłych piosenkarek i piosenkarzy.

A skoro już mówimy o przyszłości, zobaczmy, jak wyobrażają ją sobie dzieci. Zapraszamy do galerii prac konkursowych.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!